Учні 2-А класу Острозького ліцею №2 разом з класним керівником Тетяною Віталіївною Киричук завершили навчальний рік пізнавальною, наповненою позитивними емоціями поїздкою до м. Рівне. У
Учні 3-Б класу Острозького ліцею №2 разом зі своїм класний керівником Катериною Сич завершили навчальний рік незвичайно — веселим пікніком! Чудовий настрій, цікаві ігри, щирі
Нещодавно учні 2-Б класу Острозького ліцею №2 у супроводі класного керівника Іванни Швець вирушили у захопливу подорож у минуле. Діти відкривали для себе історію рідного
Учні 3-А класу Острозького ліцею №2 (класний керівник Олена Ковлєва) завершують навчальний рік у колі друзів! Подорож до Луцька подарувала усім не лише цікаві відкриття,
Напередодні літніх канікул учні 5-А та 8-Б класів разом зі своїми наставниками Мариною Павлунь, Інною Філіпчук та Тетяною Малецькою вирушили у захопливу подорож, сповнену яскравих
В Острозькому ліцеї №2 відбулося свято Останнього дзвінка! 🔔 Ведучими урочистості стали учні початкової, середньої та старшої ланок, які звернули увагу на те, що кожен
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ІХ обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» ✨ 🥈 ІІ місце — Буджерак Владислав (6-А кл.) 🥉 ІІІ місце — Матвійчук
Острозький ліцей №2 вітає усіх із Всесвітнім днем вишиванки! 💙💛 У передсвятковий день майданчик нашого закладу наповнився українськими піснями, танцями, патріотичними барвами та щирими емоціями.
Сьогодні до Острозької бібліотеки завітали учні 9-А класу Острозького ліцею №2 разом із викладачем Кримінською М.А. та поринули в історичну подорож разом з Анатолієм
До Дня сім’ї у 2-Б класі Острозького ліцею №2 (класний керівник Швець І.М.) відбулося тепле родинне свято «Кафе “По-домашньому”». Юні менеджери, офіціанти, шеф-кухарі та музичний